Cumartesi , 26 Eylül 2020

ev » Gündem » Karabük Milletvekilleri TBMM’de yerlerini aldılar
Karabük Milletvekilleri  TBMM’de yerlerini aldılar

Karabük Milletvekilleri TBMM’de yerlerini aldılar

Temmuz 4, 2018 7:59 pm by: Kategori: Gündem, Manşet, Safranbolu Karabük Milletvekilleri TBMM’de yerlerini aldılar için yorumlar kapalı A+ / A-

Karabük’te, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde AK Parti’den milletvekili seçilen Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP’den Doktor Hüseyin Avni Akyoy mazbatasını alarak Ankara’da TBMM’de Milletvekilliği kayıtlarını yaptırdılar.

 

SAFRANBOLU GÜNDEM GAZETESİ ( Haber Merkezi) – Karabük’te, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde AK Parti’den milletvekili seçilen Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP’den Doktor Hüseyin Avni Akyoy mazbatasını alarak Ankara’da TBMM’de Milletvekilliği kayıtlarını yaptırdılar.

24 Haziran seçimlerinde Karabük’ten milletvekili seçilen Güneş, Ünal ve Aksoy Karabük ortak sevdamız ve hizmet yerimiz diye basına açıklamalarda bulundular.

AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük  Milletvekili Doktor Hüseyin Avni Aksoy Karabük Adliyesine giderek mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Beytullah Özer’den aldılar. Mazbatalarını alan Milletvekilleri daha sonra Ankara’ya giderek TBMM’de hazırlanan  standlarda kayıtlarını yaptırarak oda larını da teslim aldılar.

Ünal,Güneş ve Aksoy gazetecilere yaptıkları açıklamalarda, Seçim sonuçlarının Türkiye için hayırlı olmasını dileyerek, seçimlerde çalışan tüm parti emektarlarına teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Karabük Milletvekilleri TBMM’de yerlerini aldılar Reviewed by on . Karabük'te, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti'den milletvekili seçilen Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP’den Doktor Hüseyin Av Karabük'te, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti'den milletvekili seçilen Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP’den Doktor Hüseyin Av Rating: 0
548 okunma

hakkında yonetmen

scroll to top