Cumartesi , 15 Ağustos 2020

ev » Gündem » Mor Kadın Elif Köse Başkan
Mor Kadın Elif Köse Başkan

Mor Kadın Elif Köse Başkan

Nisan 13, 2019 12:55 pm by: Kategori: Gündem, Manşet, Safranbolu Mor Kadın Elif Köse Başkan için yorumlar kapalı A+ / A-

Safranbolu  42 yıl sonra yeniden CHP’li belediye ile buluştu.

SAFRANBOLU GÜNDEM GAZETESİ (Haber Merkezi) – Tarihi ve kültürel özellikleriyle önemli bir turizm kenti olan Safranbolu’nun 42 yıl sonra bir  kadın belediye başkanı oldu. Safranbolu’da herkesimden insandan oy alarak Safranbolu Belediye Başkanı seçilen Safran çiçeği morunda bir güzel kadınolan mimar Elif Köse Safranbolu Belediye başkanlığını kazandı.

KÖSE ÖNEMLİ BİR FARKLA KAZANDI

Safranbolu’da %42.21 ile 12555 oy alırken en yakın aday AK partiden Ali Kaya %38.42  oranla 11429 oy  aldı. MHP adayı Fatma Danışman’ın ise %16.32 ile 4854 oy aldığı belirtildi.

CHP SAFRANBOLU’DA 42 YIL SONRA YENIDEN BELEDIYEYI KAZANDI

Safranbolu’da ilçe seçim kurulundan yapılan açıklamaya göre CHP ve Millet İttifakı Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse’nin seçimleri kazandığı ilan edildi.42 Yıl sonra Safranbolu’da yeniden seçimleri kazanan CHP’nin adayı Elif Köse aynı zamanda Akçasu Mahallesinden seçilen üçüncü Belediye başkanı da oldu.

Köse, Seçim boyunca birlikte çalıştığı arkadaşlarına, kendisine destek veren STK’ların yöneticilerine, basın mensupları ile  Safranbolu halkına teşekkür etti.

SAFRANBOLU’DA DEĞIŞIMI HERKES FARK EDECEK

Başkan Elif Köse, “1 Nisan 2019’dan başlayarak artık Safranbolu’da hizmet ve Safranbolu halkının  seçtiği halkın başkanı Elif Köse’nin hizmetleri Türkiye’de konuşulacak”dedi.

Safranbolu’da İlçe Seçim Kurulu’dan mazbatasını alarak Kranköy’deki Belediye Başkanlığı binasına halkla birlikte gelen Başkan Elif Köse,Belediye çalışlanları tarafından büyük bir sevgi yumağı ile karşılandı.

Mazbatasını alarak makamına oturan Köse’ye ziyaretler akın akın  devam ediyor.

Safranbolu Gündem Gazetesi olarak Başkan Elif Köse’ye ve seçilen tüm meclis üyelerine yeni görevlerinde  başarılar diliyoruz.

Mor Kadın Elif Köse Başkan Reviewed by on . Safranbolu  42 yıl sonra yeniden CHP’li belediye ile buluştu. SAFRANBOLU GÜNDEM GAZETESİ (Haber Merkezi) - Tarihi ve kültürel özellikleriyle önemli bir turizm k Safranbolu  42 yıl sonra yeniden CHP’li belediye ile buluştu. SAFRANBOLU GÜNDEM GAZETESİ (Haber Merkezi) - Tarihi ve kültürel özellikleriyle önemli bir turizm k Rating: 0
318 okunma

hakkında yonetmen

scroll to top