Cumartesi , 15 Ağustos 2020

ev » Gündem » SAFRAN HASADI ŞÖLENİ 11-12 KASIMDA YAPILACAK

SAFRAN HASADI ŞÖLENİ 11-12 KASIMDA YAPILACAK

Kasım 14, 2017 1:10 am by: Kategori: Gündem, Safranbolu SAFRAN HASADI ŞÖLENİ 11-12 KASIMDA YAPILACAK için yorumlar kapalı A+ / A-

Safranbolu   yerli ürünü Safran hasadı ile ilgili 11-12 Kasım tarihleri arasında Rotary Kulübü tarafından hasat şöleni gerçekleştirilecek.

 

SAFRANBOLU GÜNDEM (Haber Merkezi) – Safranbolu   yerli ürünü Safran hasadı ile ilgili 11-12 Kasım tarihleri arasında Rotary Kulübü tarafından hasat şöleni gerçekleştirilecek.

HASAT ETKİNLİĞİ HEYECANI DEVAM EDİYOR

Safran hasadı Şenliği ile ilgili yapılacak program iki gün sürecek.Şenlikte Safranbolu’da ekimi gerçekleştirilen Safran bitkisinin geliştirilmesi ve bu alanda yapılan tüm çalışmaların etkin ve verimli hale gelmesi için STK’larda önemli görevlerini sürdürüyorlar.

Düzenlenecek olan Safran hasadı etkinliğinde Safran bitkisi ile gerçekleştirilen yemekler, diğer  tüm  etkinlik programları bölgenin  tanıtımına büyük bir ivme kazandırmış görünüyor.

Safran hasadı etkinliği için Safranbolu da tüm hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

SAFRAN HASADI ŞÖLENİ 11-12 KASIMDA YAPILACAK Reviewed by on . Safranbolu   yerli ürünü Safran hasadı ile ilgili 11-12 Kasım tarihleri arasında Rotary Kulübü tarafından hasat şöleni gerçekleştirilecek.   SAFRANBOLU GÜNDEM ( Safranbolu   yerli ürünü Safran hasadı ile ilgili 11-12 Kasım tarihleri arasında Rotary Kulübü tarafından hasat şöleni gerçekleştirilecek.   SAFRANBOLU GÜNDEM ( Rating: 0
698 okunma
scroll to top