Cumartesi , 26 Eylül 2020

ev » Gündem » KARABÜKSPOR YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ
KARABÜKSPOR YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

KARABÜKSPOR YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

Kasım 14, 2017 1:32 am by: Kategori: Gündem, Manşet, Spor KARABÜKSPOR YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ için yorumlar kapalı A+ / A-

Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan Karabükspor’da başkan ve yönetim kurulu istifalarını sundular.

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Ferudun Tankut ve yönetim kurulu üyeleri istifa etti.

Kulüp binasında 11 yönetim kurulu üyesiyle birlikte basın toplantısı düzenleyen Tankut, 49 yıllık kulüp tarihinin 13,5 yılında çeşitli görevlerde bulunduğunu anlattı.

Hep Karabükspor’un menfaati için çalıştığını, kulübe zarar verecek kararlardan ve uygulamalardan uzak durduğunu belirten Tankut, “Bugün de aynı his ve düşüncelerle çok sevdiğimiz ve emek verdiğimiz Karabükspor’un ekonomik anlamda önünü açmak, bu süreçten zarar görmesini engellemek için yönetim kurulu olarak istifa ediyoruz.” diye konuştu.

Kendilerine destek veren herkese teşekkür eden Tankut, şunları kaydetti:

“Bu günleri aramayalım. Henüz hiçbir şey için geç değil. Gelin bu takıma, kulübe sahip çıkalım. Bugün Karabükspor için taşın altına elini koymayanlar, gelecekte elini taşın altına koyabilecekleri bir Karabükspor bulamayabilirler. Başka Karabük ve Karabükspor yok. Kişiler gelir gider ama Karabükspor hep var olacaktır. Bu sürece nasıl gelindiğiyle ilgili Kardemir Karabükspor’un zarar görmemesi için şimdilik bu açıklamayı yapmış bulunuyoruz. İleriki günlerde hiç kimsenin aklında tek soru işareti kalmayacak şekilde çok daha geniş ve kapsamlı açıklamalar yapılacaktır.”

KARABÜKSPOR YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ Reviewed by on . Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Karabükspor'da başkan ve yönetim kurulu istifalarını sundular. Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Ferudun Tanku Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Karabükspor'da başkan ve yönetim kurulu istifalarını sundular. Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Ferudun Tanku Rating: 0
578 okunma
scroll to top