Cumartesi , 26 Eylül 2020

ev » Gündem » Efsane savcı Nazmi Şarvan yaşamını yitirdi
Efsane savcı Nazmi Şarvan yaşamını yitirdi

Efsane savcı Nazmi Şarvan yaşamını yitirdi

Kasım 22, 2017 12:04 am by: Kategori: Gündem, Manşet, Türkiye Efsane savcı Nazmi Şarvan yaşamını yitirdi için yorumlar kapalı A+ / A-

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, hayatını kaybeden Ankara Önceki Cumhuriyet Başsavcısı, ADD Önceki Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Nazmi Şarvan’la ilgili bir taziye mesajı yayınladı.

SAFRANBOLU GÜNDEM GAZETESİ (Haber Merkezi)- CHP Parti Üyesi, Emekli Cumhuriyet Savcısı ve ADD önceki genel sekreterlerinden Nazmi Şarvan vefat etti.

Merhumun Cenazesi 21 Kasım Salı günü Kocatepe Camisinde kılınacak öğle namazına müteakip Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, hayatını kaybeden Ankara Önceki Cumhuriyet Başsavcısı, ADD Önceki Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Nazmi Şarvan’la ilgili bir taziye mesajı yayınladı. Feyzioğlu mesajında şunları söyledi:

“Cumhuriyet’in savcısı, Ankara Önceki Başsavcısı Nazmi Şarvan’ı kaybettik. Bir ömür boyu adaletin neferliğini, Cumhuriyet’in savunmasını yapan değerli büyüğüm Nazmi Şarvan, Atatürkçü Düşünce Derneği’nde de üst düzey görevlerde bulunmuştu. Milletimizin başı sağ olsun. Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum.”

Biz de Yenimahalle Gazetesi ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

Efsane savcı Nazmi Şarvan yaşamını yitirdi Reviewed by on . Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, hayatını kaybeden Ankara Önceki Cumhuriyet Başsavcısı, ADD Önceki Genel Başkan Yardımcısı ve Gene Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, hayatını kaybeden Ankara Önceki Cumhuriyet Başsavcısı, ADD Önceki Genel Başkan Yardımcısı ve Gene Rating: 0
6.303 okunma
scroll to top